Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Tábořiště - Expolre

AAT137
Neohodnoceno
OHM

Design tohoto kousku je tématicky zaměřen na táboření a cestování a je inspirován divočinou a objevováním nádherné přírody. Představuje štěstí, vzrušení, spokojenost a pocit pohody, když jsme obklopeni rodinou a vydáváme se na dobrodružnou cestu do světa za velkou neznámou.

Stejně jako do ostatních korálků ve stylu Panorama můžete i do Tábořiště vložit sklenku libovolné barvy a vytvořit tak celek podle vašeho výběru. Noste Tábořiště- EXPLORE naskládaný na náramek, OHM BALL náhrdelníku nebo na OHM BALL, abyste se vám mohl houpat na zápěstí. Zkuste najít tajný poklad označený X na mapě vyryté na spodní části.

The OHMies gathered in Seattle for an OHMSEA meet-up and collectively designed this bead, which was sketched by the talented Maya Uhryniuk, who was in attendance. The design is themed around camping & traveling and inspired by wilderness and exploring the great outdoors. It represents happiness, excitement, contentment, and a feeling of coziness when we are surrounded by family adventuring out into the world and the great unknown.

As a Panorama style bead, you can add a glass of any color to create the sky of your choosing. Wear EXPLORE stacked on a bracelet, OHM BALL NECKLACE, or on the OHM BALL to bring a dangle to your wrist. See if you can find the secret treasure marked with an X on the map engraved on the bottom.


  • Na dotaz
2 260 Kč
Kategorie: srpen 2020
materiál: stříbro 925
Položka byla vyprodána...
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.