Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

osobní kotlík - Magic Potion Personal Diffuser

MB0030
Neohodnoceno

Tento malý kotlík je poctou všem čarodějnicím, které tu byly před námi a předaly nám své zkušenosti a moc, stvořily nás tak silnější a moudřejší. Posloucháte svou čarodějnické intuici? A nebo vaše magie ještě spí? Nadešel čas na čarodějnictví!
Abrakadabra. Kouzlo tohoto amuletu začíná hned v okamžiku nákupu dodáváme v náhodném výběru, takže barvu svého kouzla objevíte až poté, co dorazí k vám domů ... Otestujeme sílu vaší magie?

Osobní kotlík- difuzor je vyrobeným ručně z muránského skla, je třeba zacházet velmi opatrně, protože pády a silné nárazy mohou kus nenávratně zlomit.
Protože jsou vyráběny ručně, mohou se mírně lišit, a to jak velikostí, tak tvarem.
Vyrobeno pro skladování olejů a vůní, bylin pro radost a ochranu.

Návod jak použít Osobní kotlík najdete na našem blogu, nahlédněte:

https://www.storyinthebead.cz/blog/osobni-kouzlo-mama-beads/

*Důležité!
Jedná se o sezónní produkt, který bude k dispozici pouze v tomto ročním období! Užívejte si tedy do 31. 10. nebo do vyprodání zásob.

 

Witches were all those who raised their voices and empowered themselves with intelligence and perspicacity.
Mama's first aroma diffuser is a direct tribute to all the witches who came before and created us stronger and wiser than ever. But beyond that, this is a rescue amulet: have you given voice to your witchy intuition? Is your magic asleep? The time has come for witchcraft to happen!
Essential oils, perfumes, natural aromas, smoke: Mama's cauldron is perfect for the magic of aroma therapy.
And the coolest thing is that the abracadabra of this amulet starts right at the time of its purchase: they all come inside the famous Blind Bags, so you only discover the color of your spell when it arrives at your house... How about testing the power your magic?

Handcrafted in lampwork, the Magic Potion Personal Diffuser must be handled with great care, as falls and strong impacts can irreversibly break the piece.
It is made to store oils and aromas and can be used in necklaces and bracelets.
They all come with a cork to close the container, however this cork absorbs aromas and is very difficult to remove afterwards. If you want to vary the aromas of your diffuser, prefer to use it without the cork.
As they are made by hand, they can slightly vary, both in size and shape.

*Important!
This is a seasonal product that will only be available during that time of year! So enjoy until 10/31 or while stocks last.


  • (1 ks) Skladem
560 Kč
Kategorie: sklo
materiál: sklo
 

velikost cca 2x 2 cm, průměr průvleku cca 0,3- 0,5 mm

doporučujeme nosit na řetízku nebo na koženém řemínku jako náhrdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.