Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice
Novinka

BERANÍ LEBKA - GHOST SKULL

AAX086
Neohodnoceno
OHM

Možná nebudete moci nasadit tuto beraní lebku- lebku duchů OHM na vlastní hlavu, ale velmi se hodí na váš náramek nebo náhrdleník jako talisman proti špatným náladám v halloweenském čase, stejně jako kdykoli v roce. Pocítíte spojení s duchy lesa a se všemi věcmi, živými i neživými, neviditelnými. Dotkněte se vznešeného ducha usazeného hluboko v sobě. I vy jste kouzelní a mocní a máte své úžasné tajemství a moc!
Lebka berana se používá v šamanských rituálech k odvrácení zlých duchů. Zvířecí kosti, lebky a části těla byly používány při obřadech a kouzlech po tisíce let. Například parohy jelena pro plodnost nebo náhrdelník z medvědích drápů pro sílu. Předpokládá se, že tyto předměty spojují šamana s duchem zvířete a duchovním světem obecně. My Vám jednu velmi magickou lebku přinášíme, je to posvátná rohatá lebka duchů.
Lebka statného, mocného berana je obzvláště silná. Když šaman vloží svou vlastní hlavu do lebky a podívá se z očních důlků, uvidí skrytý duchovní svět. Jsou odhaleni mazaní démoni, kteří přijali jinou podobu a jsou zde v přestrojení. Šaman může vidět duchy všech tvorů, včetně lidí, živých i mrtvých. Jestli je pes hřející se u ohně nebo osoba sedící poblíž ve skutečnosti démon v přestrojení, je lest s pomocí rohaté lebky magicky odhalena. Zlí duchové poznají, že byli odhaleni, a utíkají pryč jako švábi. Šaman ucítí velký mír a spojení s tajemstvím duchovna. Vyzkoušej magickou rohatou lebku. Beran je velmi silný.

You may not be able to fit our OHM Ghost Skull over your own head, but it fits very nicely on your bracelet as a talisman against bad spirits this Halloween season or any time of the year. Feel connected to the spirits of the forest and all things, both living and invisible. Touch the noble spirit seated deep within yourself. You too are magical and powerful and a wonderful mystery!
The skull of a ram is used in shamanic rituals to ward off evil spirits. Animal bones, skulls, and body parts have been used in ceremonies and spells for thousands of years. For example, the antlers of a stag for fertility, or a necklace of bear claws for strength. These items are believed to connect the shaman with the spirit of the animal and the spirit world in general. For that reason the name given to this sacred horned skull roughly translates as Ghost Skull.
The skull of the mighty ram is especially powerful. When a shaman places their own head within the skull and looks out the eye sockets, they can see the hidden spirit world. Clever demons who have taken other temporal forms are revealed. The shaman can see the spirits of all creatures, including humans, both alive and dead. If the dog by the fire or the person sitting nearby is actually a demon in disguise, the ruse is now magically unmasked. Evil spirits know that they have been exposed and they scurry away like cockroaches. The shaman feels great Peace and connection to the mystery of the spiritual.

 

z kolekce říjen 2020

 


  • (1 ks) Skladem
1 680 Kč
Kategorie: řìjen 20
materiál: stříbro 925
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.