Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Oslavy narozenin - Birthday Party

Milí zákazníci, přejeme Vám všem krásný a pohodový rok 2021 plný nových radostí, přátelství i krásných šperků :), mějte se rádi, buďte veselí, buďte zdraví, buďte šťastní. ♥

Náš obchod Story in the Bead, pro Vás- registrované zákazníky připravil malé překvapení.

Od teď Vám pomůžeme s oslavou Vašich narozenin. Vy jako oslavenec od nás dostanete speciální dárek a slevu 20% na nákup, který dárkově zabalíme, Vašich 5 hostů dostane slevu 20%.

Jak na to? Napište nám zprávu na info@storyinthebead.cz, uveďte plánovaný termín své oslavy, seznam hostů. A zbytek už zařídíme my.

 

Náš obchod Story in the Bead, pro Vás- registrované zákazníky připravil malé překvapení. Pomůžeme s oslavou Vašich narozenin. Vy jako oslavenec od nás dostanete speciální dárek a slevu 20% na nákup, Vašich 5 hostů dostane slevu 20%. Jak na to? Napište nám zprávu na info@storyinthebead.cz, uveďte plánovaný termín své oslavy, seznam hostů. A zbytek už zařídíme my ???? 

Pravidla narozeninových oslav: *narozeninové oslavy se mohou účastnit pouze registrovaní zákazníci našeho eshopu

*oslavu může pořádat pouze registrovaný zákazník našeho eshopu, který za šest měsíců před oslavou nakoupil v našem obchodu *narozeninové slevy nelze uplatnit na již zlevněné zboží

*narozeninovou oslavu můžete uspořádat nejdříve a nebo nejpozději týden od data vlastních narozenin a jen jednou v roce *hostů na oslavě musí být nejméně 5, celkem tedy i s oslavencem nejméně 6 účastníků

*uvedená sleva 20% platí pouze v případě, že všichni účastníci oslavy nakoupí, během oslavy tedy bude šest nebo i více nákupů.

Je to jednoduché, krásné narozeniny všem! Nabídka speciálních dárků pro oslavence se může v průběhu roku lišit, vždy půjde o exkluzivní korálek vyrobený pouze pro náš obchod, který nikde jinde nekoupíte.

Těšíme se na spoustu krásných narozeninových oslav. 

 

Vaše Story in the Bead

 

Dear Customers! We wish you all a Happy and Beautiful New Year!

Let it be full of joy, friendships and beautiful jewelry :) .

Be happy, be healthy and be merry!

Our eshop Story in the Bead prepared a small surprise for our registered customers!

Since now we are going to help you with your birthday party! You as a birthday girl will get a special gift and 20% discount on the entire purchase which we will pack as a present. Five of your guests will get a 20% discount as well! And how to do it? Write us an email at info@storyinthebead.cz, enter the date of your celebration and a guest list. The rest is on us. 

We are looking forward to lots of your lovely birthday parties!

Your Story in the Bead The Birthday Parties rules: *only the registered customers can participate in *the Birthday party can be organized only by a registered cutomer who bought in our eshop in last six months *the Birthday discount cannot be applied on already discounted goods *the Birthday party cannot be organized earlier than one week before your own birthday or later than one week after your own birthday *there have to be more than five guests at the Birthday party *the 20% discount can be applied only if all of the guests would buy something (so there will be at least six buying) The offer of special gifts for celebrants may vary during the year, but it will always be an exclusive bead made only for our store.

It is easy! Happy Birthday to all!

Hugs 

Story in the bead