Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

archanděl Michael

AAX045
Neohodnoceno
OHM

Archangel Mikael - limitovaná edice pro evropský trh- vyrobeno pouze 333 kusů, součástí certifikát, datum vydání červen 2019

 

Archanděl Michael je podle pověstí vysoký a velmi hezký, nosí meč, který používá k tomu, aby nás osvobodil od strachu. Když je nám nablízku, můžeme vidět jiskry nebo záble­sky světle modrého nebo nafialovělého světla. Michael je ohnivá energie a v jeho přítomnosti se budete cítit v bezpečí.

Michael vede a řídí ty, kteří mají pocit, že bloudí nebo si neumí poradit se smyslem života či kariérou v práci. Stimuluje nemotivované nebo bázlivé, aby začali jednat.

Přivolejte si Michaela kdykoliv se něčeho bojíte nebo se cítíte zra­nitelní. Okamžitě se objeví a vy pocítíte jeho bojovnou přítpmnost, dodá vám potřebnou odvahu a zajistí vaši bez­pečnost, jak fyzicky, tak emocionálně. Budete mít pocit, že vás chrání silný a láskyplný tělesný strážce. Každý, kdo by měl v úmyslu vám ublížit, si to rozmyslí.

Pro svou odvahu, statečnost, smysl pro spravedlnost je patronem vojáků a policistů.


  • Vyprodáno
2 000 Kč
Kategorie: Limitované edice
materiál: stříbro 925
Položka byla vyprodána...
 

více fotografiií celé kolekce najdete na našem blogu: 

https://www.storyinthebead.cz/blog/ohm-cerven-2019/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: