Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Stay Grounded

AAN034
Neohodnoceno
OHM

Jak stárneme, začneme se řítit životem. Zapomeneme se zastavit a potěšit se krásou kolem sebe, přehlédneme ji jako běžnou záležitost. Spěcháme, aby jsme dodrželi termíny, drželi krok s našimi plány, dosáhli další cíl, dostali se na to sladké místo, kde si konečně můžeme odpočinout. Spěcháme žít život, dokud se nestane příliš mnoho. Jsme příliš nároční na sebe, příliš zaneprázdnění prací.

Tento korálek Vám může být připomínkou, abyste se zastavili, nadechli se a znovu se spojili s tady a teď. Nechte si připomenout, abyste zůstali věrní tomu, kdo jste a zůstali při zemi.

Eliinake je portugalský umělec s láskou k jednoduchým věcem. Elina čerpá inspiraci z přírody, vesmíru a snů a vytváří ilustrace, které zachycují jednoduché, ale krásné detaily života.

As you get older, you start rushing through life. You forget to stop and take in the beauty around you, dismissing it as an ordinary occurrence. You rush to meet deadlines, to keep up with your plans, to hit the next goal, to get to that sweet Goldilocks spot where you can finally relax. You rush to live life until it becomes too much. Too overwhelming. Too self-consuming. Too anxious.

Let this bead be a reminder to stop, take a breath, and reconnect with the here and now. Let it be a reminder to stay true to who you are. To stay grounded.

Eliinake is a Portuguese based artist with a love for simple things. Taking inspiration from nature, space, and dreams, Elina creates illustrations that capture life's simple yet beautiful details.


  • Vyprodáno
3 950 Kč
Kategorie: limitované edice a specialitky
materiál: stříbro 925
Položka byla vyprodána...
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.