Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Ježkův klub- bonus 5+ 1 pro všechny zákazníky

Ježkův klub - bonusový program pro registrované zákazníky obchodu Story in the Bead

Pro všechny nově registrované zákazníky máme kupón na slevu 10% pro celý nákup a celou nabídku.  Kupóny nelze zasílat automaticky,  vyčkejte, prosím,  na jeho zaslání mailem, případně  napište do poznámky v první objednávce po registraci,  že si prejete uplatnit tuto slevu. Následně Vám bude konečná cena nákupu upravena a zálohová faktura zaslána mailem.  

Bonusový program- dárek ke každé objednávce. 

Můžete si vybrat dárky k objednávce hned a podle svého vkusu. Nabídka dárků bude neustále obnovována, tak, aby bylo stále z čeho vybírat. ♥

K nákupu nad 500,- Kč/ 20,- € si můžete přidat samolepku na Vašeho motorového miláčka nebo pružnou pentli. Pružné pentle máme v mnoha barvách a vzorech, dokonce i ve dvou šířkách, žádná není kombinovatelná s korálky Elfpetite. Pentle jsou v dostatečné délce, aby obtočily Vaše zápěstí. Pentle můžete nosit na zápěstí jako náramek spolu s korálky, ale poslouží i k rychlému svázání vlasů. Dodáváme v náhodném výběru, když napíšete svou oblíbenou barvu do poznámky v objednávce budeme se snažit Vám vyhovět.

K nákupu nad 1.000,- Kč/ 39,- € máme pro Vás připravené malé cestovní šperkovničky :), Ježka- vykrajovátko na perníčky a sušenky, čistidlo na šperky, škrabku na sklo Vašeho automobilu.

Dárek za nákup v hodnotě 3500,- Kč/ 137,- € Ježek Jakub- exkluzivní korálek, který je v mnoha barvách vyráběn pouze pro Vás- zákazníky obchodu Story in the Bead, naše jedinečné Pompadůrky- textilní šperkovnice, kožené cestovní šperkovičky, náramek z přírodních polodrahokamů, opět dodáváme v náhodném výběru, svou oblíbenou barvu, nebo kámen napište, prosím, o poznámky v objednávce, pokusíme se Vám vyhovět.  

 

K nákupu nad 10.000,- Kč/ 391,- € dostanete jeden z našich exkluzivních korálků, Ježek l. nebo Markonky.

 

V případě nedostupnosti požadovaného dárku nás, prosím, kontaktujte, společně najdeme vhodnou alternativu. 

Dárky k nákupu jsou bonusem pro naše zákazníky a většinou nejsou samostatně prodejné. Dárky k nákupu nejsou právně vymahatelné. Nový bonusový program- dárky k nákupu je platný od 9.11.2019. Aktualizace bonusového programu bude probíhat podle potřeb a možností našeho obchodu, bez předchozího upozornění, doporučujeme proto sledovat naše stránky.

Tímto je ukončen náš původní bonusový program, akce 5+1 pro značky Elfbead, OHM a Ogerbeads je platná pouze při nákupu 5+1 kusů současně. Použijte, prosím, slevový kód uvedený u jednotlivých značek.

 

Užijte si nákupy ♥

Pro více informací jsme k dispozici na uvedených kontaktech.. facebook  Marie nebo Anna Ježková,  mail: info@storyinthebead.cz 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.