Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

O nás

Malé holčičky si píšou tajné deníčky, kupují nanuky a blýskavé korálky s pohádkovými motivy, i velké holky, si kupují zmrzlinu a své zážitky, radosti i strasti mohou také zapisovat do deníků, ale mnohem raději si je ukládají do korálků, protože každý příběh má svůj korálek..  Jsme Story in the Bead a Vaše spokojenost je naší prioritou, Vaše radost naší radostí

Každá žena má svůj příběh...každá žena se ráda zdobí...nabízíme korálky pro výjimečné ženy

V nabídce máme sortiment renomovaných i drobných výrobců.

Náš maskot- ježek nebo chcete- li madam Ježková má korálky pro každou z Vás. Proč zrovna ježek? No, a proč ne?   je to milá šelmička a dobře vypadá ať už ze skla a nebo i stříbra...v kategorii Ježkovy korálky najdete korálky určené pouze pro náš obchod.

Vaši objednávku, prosím, uhraďte do 5 běžných dní, zásilky odesíláme do 2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet, posíláme jako cenné psaní pojištěné na plnou částku zasílaného zboží. 

Po dohodě je možné si vybrané korálky prohlédnout v Praze a nejbližším okolí. 

VZHLEDEM K TOMU,  ŽE NÁŠ OBCHOD KONČÍ ( A VY MŮŽETE VYUŽÍT VÝPRODEJ ZA VELMI PŘÍZNIVÉ CENY) JSME NUCENY, A VELMI NERADY, V PRODLOUŽENÍ DODACÍCH LHŮT,  VĚŘTE,  ZE NAS TO UPŘÍMNĚ MRZÍ,  ZE NEJSME SCHOPNÉ DODRŽET DO NEDAVNA STANDARDNÍ SERVIS, DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST. 

Milujeme korálky a o svou vášeň se s Vámi podělíme.

Jsme Story in the Bead a Vaše spokojenost je naší prioritou, Vaše radost naší radostí.