Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Halloween 2022

Připojte se k Elfbeads na Halloween Party - užijte si ovocné občerstvení a neuvěřitelnou show! Na temné obloze létají duchové, čarodějnice tančí v měsíčním světle a kolem lezou pavouci.
Jak bude párty pokračovat, přidají se další přátelé - duchové, dýně, strašák i okatá Betty! Strašidelní, ale roztomilí, zasypou vás fialovými srdíčky, pohostí vás dýňovými bonbóny a lektvarem z Pavoučí lilie a vezmou vás na prohlídku Čarodějnické chaloupky.
Užijte si atmosféru tajemství a magie ve vzduchu!

 

Join Elfbeads for the Halloween Party - enjoy the fruit refreshments and unbelievable show! Ghosts fly in the dark sky, witches dance in the moonlight, and spiders crawl around.
As the party goes on, more friends will join - ghosts, pumpkins, Scarecrow, Betty The Bat! Spooky but cute, they will shower you with purple hearts, treat you with Pumpkin candies and Red Spider Lily Potion, and take you on a tour of the Witch Cottage.
Enjoy the atmosphere of mystery and magic in the air!

 

Záznamy nebyly nalezeny...