Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Milované tlapky - PAWS OF LOVE

AAP072
Neohodnoceno
OHM

PŘED-OBJENDÁVKA, V PRODEJI OD 1.DUBNA 2021

 

Sdílejte a vyjadřujte lásku a péči o všechna zvířata, a to zejména na ty, které nemají domov, žijí na ulici nebo útulcích.

Važte si lidi, kteří se starají o naše zvířecí přátele (péčí, krmením nebo adopcí).

Všichni známe sílu lásky, kterou naši mazlíčci zapálí v našich srdcích. Pravděpodobně znáte mnoho lidí, kteří říkají: „Láska má čtyři tlapky“ nebo „Moje děti mají tlapky.“ Zvířátka, ti rozkošní tvorové určitě mají způsob, jak se kroutit hluboko do našich duší a navždy si nás získat svými mokrými polibky.

Tento stříbrný korálek OHM s názvem „PAWS OF LOVE“ je trochu tajemný, protože může mít mnoho významů. Podívejte se pozorně a uvidíte štěně a kotě vykukující z vozu. Mají sklenici s jídlem a pár sklenic s lahůdkami a pro případ potřeby i lékárničku.

To je krása tolika designů OHM: můžete je naplnit svým významem a smyslem. Možná podporujete záchrannou skupinu pro zvířata, která se věnuje adopci domácích mazlíčků, takže pro vás je tento korálek párem šťastných mazlíčků, kteří se probojovávají do nového domova plného lásky. Nebo možná jsou to lidé, kteří potřebují záchranu: takže pro vás jsou to andělská servisní zvířata nebo terapeutičtí mazlíčci, kteří přijíždějí, aby poskytli svou chlupatou emoční podporu. Nebo možná jsou vašimi mazlíčky vaše děti, takže jdou samozřejmě všude, kam jdete!

Ať už si vyberete jakýkoli, PAWS OF LOVE jistě s potěšením poletí na váš náramek a hluboko do vašeho srdce.


  • Na dotaz
1 680 Kč
Kategorie: duben 21
materiál: stříbro 925
Položka byla vyprodána...
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.