Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Bonusový program

Ježkův klub - bonusový program pro registrované zákazníky obchodu Story in the Bead

Pro všechny nově registrované zákazníky máme kupón na slevu 10% pro celý nákup a celou nabídku.  

 

Můžete si vybrat dárky k objednávce hned a podle svého vkusu. Nabídka dárků je rozdělena do několika kategorií podle výše nákupu a je neustále obnovována, tak, aby bylo stále z čeho vybírat. ♥

Výběr dárků se zobrazí při ukončování nákupu.

Vybrat si můžete například: samolepku na Vašeho motorového miláčka, pružnou pentli- textilní náramek, Ježka- vykrajovátko na perníčky a sušenky, čistidlo na šperky nebo další drobnosti. Dárkem k nákupu jsou i některé naše exkluzivní korálky třeba Ježek Jakub, který je v mnoha barvách vyráběn pouze pro Vás- zákazníky obchodu Story in the Bead, dále pak naše jedinečné Pompadůrky- textilní šperkovnice, a ještě kožené cestovní šperkovičky, kované přívěsky na klíče nebo kabelku, náramek z přírodních polodrahokamů a spoustu dalšího, vše dodáváme v náhodném výběru( není-li uvedeno jinak), svou oblíbenou barvu napište, prosím, o poznámky v objednávce, pokusíme se Vám vyhovět.  

Nabídku dárků v průběhu roku aktualizujeme a je možné, že ty dárky, které byli v nabídce minulý měsíc jsou již nedostupné a nahrazeny jinou nabídkou.

Dárky mohou být po dobu některých slevových akcí nedostupné.

 

Od 1.1.2021 nabízíme našim registrovaným zákazníkům i  Oslavy narozenin. ♥

Náš obchod Story in the Bead, pro Vás- registrované zákazníky připravil malé překvapení. Pomůžeme s oslavou Vašich narozenin. Vy jako oslavenec od nás dostanete speciální dárek a slevu 20% na nákup, Vašich 5 hostů dostane slevu 20%. Jak na to? Napište nám zprávu na info@storyinthebead.cz, uveďte plánovaný termín své oslavy, seznam hostů. A zbytek už zařídíme my ???? 

Pravidla narozeninových oslav: *narozeninové oslavy se mohou účastnit pouze registrovaní zákazníci našeho eshopu

*oslavu může pořádat pouze registrovaný zákazník našeho eshopu, který za šest měsíců před oslavou nakoupil v našem obchodu

*narozeninové slevy nelze uplatnit na již zlevněné zboží

*narozeninovou oslavu můžete uspořádat nejdříve a nebo nejpozději týden od data vlastních narozenin a jen jednou v roce

*hostů na oslavě musí být nejméně 5, celkem tedy i s oslavencem nejméně 6 účastníků

*uvedená sleva 20% platí pouze v případě, že všichni účastníci oslavy nakoupí, během oslavy tedy bude šest nebo i více nákupů.

Je to jednoduché, krásné narozeniny všem!

Nabídka speciálních dárků pro oslavence se může v průběhu roku lišit, vždy půjde o exkluzivní korálek vyrobený pouze pro náš obchod, který nikde jinde nekoupíte. Aktuálně dostane každý oslavenec Makronky True Beadz, jeden krásný kousek dle vlastního výběru. 

Těšíme se na spoustu krásných narozeninových oslav. 

 

 

 

Dear Customers! We wish you all a Happy and Beautiful New Year!

Let it be full of joy, friendships and beautiful jewelry :) .

Be happy, be healthy and be merry!

Our eshop Story in the Bead prepared a small surprise for our registered customers!

Since now we are going to help you with your birthday party! You as a birthday girl will get a special gift and 20% discount on the entire purchase which we will pack as a present. Five of your guests will get a 20% discount as well! And how to do it? Write us an email at info@storyinthebead.cz, enter the date of your celebration and a guest list. The rest is on us. 

We are looking forward to lots of your lovely birthday parties!

Your Story in the Bead The Birthday Parties rules: *only the registered customers can participate in *the Birthday party can be organized only by a registered cutomer who bought in our eshop in last six months *the Birthday discount cannot be applied on already discounted goods *the Birthday party cannot be organized earlier than one week before your own birthday or later than one week after your own birthday *there have to be more than five guests at the Birthday party *the 20% discount can be applied only if all of the guests would buy something (so there will be at least six buying) The offer of special gifts for celebrants may vary during the year, but it will always be an exclusive bead made only for our store.

It is easy! Happy Birthday to all!

Hugs 

Story in the Bead

 

 

S platností od 7.4.2020 nabízíme naši věrným zákazníkům speciální klubové výhody. 

Bronzový zákazník- pro zákazníky kteří dosáhnou obratu 170.000,- Kč máme přednastavenou automatickou slevu 3%

Stříbrný zákazník- pro zákazníky, kteří dosáhnou obratu 270.000,- Kč je automatická sleva 5%

Zlatý zákazník- pro zákazníky s obratem 370.000,- Kč je sleva 7%

Uvedené slevy jsou odečítány automaticky po dosažení uvedené výše obratu. 

Výhody věrných zákazníků se sčítají s dalšími výhodami a slevami. 

 

Dárky k nákupu jsou bonusem pro naše zákazníky a většinou nejsou samostatně prodejné. Dárky k nákupu nejsou právně vymahatelné. Nový bonusový program- dárky k nákupu je platný od 9.11.2019. Aktualizace bonusového programu bude probíhat podle potřeb a možností našeho obchodu, bez předchozího upozornění, doporučujeme proto sledovat naše stránky.

Akce 5+1 pro značky Elfbead a Ogerbeads je platná pouze při nákupu 5+1 kusů současně. Použijte, prosím, slevový kód uvedený u jednotlivých značek.

V případě, že by jste vraceli svůj nákup, je nezbytné vrátit i dárek, který je podmíněn právě nákupem v určité hodnotě, případně vám hodnota dárku bude odečtena od dobropisované částky nebo od hodnoty vyměněného zboží.

V případě dobropisu může být ze strany obchodu nárokována částka v hodnotě dárku. Více v obchodních podmínkách.

V průběhu velkých slevových akcí jako je například #Bbeadsday- Oslava narozenin eshopu, Výprodej na Černý pátek, Oslavy narozenin a tak podobně, nemusí být nabídka dárků k dispozici. Ale i tak bude v každém balíčku malé překvapení od nás. 

Limity jednotlivých kategorií nákupů i zákaznických skupin mohou být upravovány a nejsou právně vymahatelné, sledujte, prosím, naše stránky. 

 

Užijte si nákupy ♥

Děkujeme za přízeň. 

 

Pro více informací jsme k dispozici na uvedených kontaktech.. facebook  Marie nebo Anna Ježková,  mail: info@storyinthebead.cz