Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

X Jewellery

X Jewellery a jak na ně :) 

X Jewellery je dánská značka současných módních šperků založená v roce 2013. Nabízí vysoce kvalitní šperky ze stříbra, bronzu a gumy za přijatelné ceny. Kouzlo značky je nejen v pestré nabídce ale i ve způsobu spojování náramků - otvor ve tvaru X ve všech X Jewellery vazbách umožňuje vytvářet a měnit uspořádání náramku tak, aby vám vyhovoval.

Spojení je pevné a nemusíte mít obavy z otevření náramku. Pro pohodlné nošení doporučujeme originální karabinky, které jsou stříbrné nebo bronzové a opět v mnoha krásných motivech. 

 

spojování video

 

Jak zvolit správnou délku náramku? Jednotlivá očka- céčka mají délku cca 1 cm, dvojitá očka jsou zhruba 2 cm dlouhá, pro délku 10 centimetrů tedy potřebujete 10 kusů jednoduchých céček- oček nebo 5 dvojitých oček, no a nebo jejich mix. Karabinky jsou dlouhé cca 2 centimetry. 

 

X Jewellery nabízí i řadu doplňků, jako jsou například krátké řetízky na ruku nebo delší, jako náhrdelník, v nabídce jsou i barevné textilní šňůrky s bronzovým nebo stříbrným ukončením. 

 

 

Dalším prima doplňkem je i bangle, který snadno proměníte v elegantní doplněk pracovního kostýmku nebo večerní róby. 

 

X Jewellery se dají přizpůsobit každé náladě i stylu, posuďte sami... :) 

další kombinace a inspiraci najdete na naší facebookové stránce a instagramu, sledujte nás. 

 

 

 

X Jewellery se snadno kombinuje i s dalšími značkami, například pentlí Moress... a o dalších kombinacích zase někdy příště :)

Jak CÉČKA kombinujete vy? Pochlubte se nám fotkou vašich jedinečných náramků, inspirujte i ostatní ♥


X Jewellery věnuje 10% z ročního výdělku nevládní organizaci The Ocean Cleanup, která intenzivně pracuje na čištění oceánů, nákupem šperků X Jewellery děláte tedy radost sobě a zároveň přispíváte životnímu prostředí a pomáháte zbavit světové oceány plastů. 

Děkujeme ♥

 

Celý sortiment značky X Jewellery najdete a objednávat můžete zde: 

https://www.storyinthebead.cz/x-jewellery/

 

Tato značka je velmi hravá a nabízí opravdu nekonečnou možnost kombinací, věříme, že si jí zamilujete stejně jako my.