Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

UDĚLEJTE SI RADOST!

UDĚLEJTE SI RADOST!

 

Naše speciální jarní nabídka pro všechny ženy, které mají svůj jedinečný styl, od nás pro Vás!  ♥

 

Ke každému nákupu  v některém z uvedených obchodů ve dnech 4- 10.5.2020 dostanete slevový kupón na nákup v dalších dvou obchodech,  to je přímo královská nabídka  a nová sukně, kabelka i šperk se na jaro jistě hodí! ♥

Využijte tedy tuto exkluzivní nabídku a přivítejte jaro v novém.

 

Sůvy z nudlí- originální street móda plná barev, nápadů a pohody. My - Sůvy - jsme hlavně "sukňový" typ, ale šijeme toho mnohem více. Pro každého máme originál na míru!

https://www.facebook.com/suvyznudli/

 

Folbeur- česká značka kabelek pro ženy, které preferují kvalitu, jednoduchost, praktičnost a neotřelý atraktivní design. 

https://www.folbeur.com/

 

Story in the Bead- hledáte šperk, na jehož tvorbě se můžete sama podílet? Chcete mít originální a jedinečný styl? Náš sortiment vám to umožní. Nabízíme velmi oblíbené náramky, které si sestavujete z jednotlivých přívěsků, korálků dle vlastní fantazie, nálady, stylu- to si zamilujete!

https://www.storyinthebead.cz/

 

Podmínky akce:

Nárok na slevu v obchodech Story in the Bead, FLobeur a Sůvy s nudlí vzniká nákupem v libovolné hodnotě na jednom z uvedených eshopů v období od 4. do 10. 5. 2020. Vouchery- slevové kupóny se slevou obdržíte emailem po vyřízení Vaší objednávky. Jednotlivé obchody neodpovídají za nákupy v ostatních obchodech, nákupy se řídí podmínkami jednotlivých obchodů. Podrobnosti najdete na webu i sociálních sítích jednotlivých obchodů. 

Folbeur nabízí slevu 20%, Sůvy z nudlí 15%, Story in the Bead nabízí slevu 15% splatnost unikátních slevových kupónů je do 4.7.2020- není-li uvedeno přímo na kupónu jinak. 

 

Přejeme všem krásné jaro s novými radostmi z našich obchodů. ♥