Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Milujeme Skotsko

Pro březen 2021 připravil OHM báječnou kolekci s motivy skotských tartanů, pojďte s námi na výpravu do dávných časů kdy stateční muži v kostkovaných sukních bojovali a strážili svou divokou, krásnou zem... 

 

 

 

Řekněte našim nepřátelům, že nám mohou vzít život, ale NAŠI SVOBODU si nikdy nevezmou! “- Statečné srdce

Když skotské tartanové vzory začaly nabývat více symboliky, zelená barva představovala lesy a louky. Příklad zahrnuje přijetí barvy jako královského tartanu Hunting Stewart.

Společnost OHM přijala zelený tartan s touto svěží zelenou tartanovou skleněnou sklenkou z klanu McCJORDI. SVOBODA! Když přidáte tento brilantně krásný korálek na svůj náramek, možná uslyšíte vzdálené volání loveckého rohu nebo ostrý pochod dud, jak váš klan odpovídá na volání do zbraně. Svoboda je vzácná, vzrušující a křehká věc, kterou je třeba střežit a chránit. 

https://www.storyinthebead.cz/brezen-21/svoboda-mccjordi-freedom/

Nádherný kousek v tom nejpěknějším odstínu zelené- McCjordi - Svoboda 

 

 

„Odpusť svým nepřátelům, ale nikdy nezapomeň na jejich jména.“ -JFK

Ve skotské symbolice tartanu byla červená barva považována za bitevní tartan. Když královna Viktorie a princ Albert koupili v roce 1848 ve Skotsku hrad Balmoral, zdobili jej královskou Stewartovou červenou barvou.

Je to živá, strhující a zářivá barva a OHM s touto plnokrevnou červenou skleněnou tartanovou sklenkou z klanu McCTRUDY. NEZAPOMNĚTE!

Jaké věci si vážíte a na které nezapomenete? Protože tento svěže zářivý korálek se těší na váš náramek, a možná vám připomene nejdůležitější věci ve vašem životě, abyste „nezapomněli“: pokrevní svazky rodiny, srdce opravdové lásky, životní sílu vaší kreativity, vaše vášně, vaše touhy. Možná se stane tento korálek vaším talismanem, NEZAPOMÍNEJTE. ♥

Ať už fyzická nebo duchovní, láska je opravdu dobrá věc, na kterou „nezapomínáme“.

https://www.storyinthebead.cz/brezen-21/mcctrudy-nezapomen-mcctrudy-forget-not/

Ta správná červená barva pro všechny kombinace to je McCtrudy - Nezapomeň

 

 

„Tak nech svět jít, ale drž se radosti.“ - May Sarton

Zkušení a mořskou vodou prosolení námořníci věřili, že tetování osmi písmen na kloubech, které zní HOLD FAST - Držte pevně, jim přinese štěstí a zlepší přilnavost prstů při zatahování za lanoví během bouří a drsného počasí. Námořníci jsou pověrčivé duše a měli své rituály, piercing a tetování, aby zahnali mnoho druhů zlých duchů. HOLD FAST -Držte se rychle, představuje obranu vaší pozice bezpečně v akci, držte se pevně i svých přesvědčení a hodnot, nikdy se neohýbejte od své pravdy.

Skotská tradice tartanu používá žlutou jako symbol plodin, zlaté sklizně nebo domova. Váš domov a tvrdá práce, která tam živí vaši rodinu, je jistě něco vzácného, ​​čeho se musíte pevně držet.

Na počest tohoto odhodlání nabízí společnost OHM tento jasně žlutý skleněný tartanový korálek z klanu McCTRISH. HOLD FAST! Možná, když si tento nádherný korálek přidáte na svůj náramek, budete cítit, jak běžíte bosí a navždy mladí v šumícím poli zlatého zrna.

https://www.storyinthebead.cz/brezen-21/mcctrish-drzte-pevne-mcctrish-hold-fast/

Žloutkově žlutý korálek McCtrish - Držte pevně- Stůjte pevně za svým domovem, je to místo, které stojí za obranu.

 

Skotské kostky OHM báječně doplní Skotský terier Mahubeads - roztomilý nezbeda pro všechny náramky

https://www.storyinthebead.cz/mahubeads/skotsky-terier-scottish-terrier/

 

 

Užijte si krásné jaro s OHM ♥