Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Medůzy OHM

Velmi půvabnou minikolekcí jsou Medůzy OHM- září 2019.

Najdete zde překrásný a velký kousek Jamie medůza, vhodný na náhrdelník i náramek, jeho "žahavá chapadla" jsou prostě báječná- milujeme ho.. ♥

https://www.storyinthebead.cz/zari-ohm/meduza-jamie-jamie-the-jellyfish/

Nebuď rosol, jestli chceš dosáhnout svého cíle. Mysli na to, že jsme všichni spolu v hejnu. Vrť se, bodej, žahej. Zůstaň v tempu, udržuj spojení a žij! Makej navzdory své rosolovité nešikovnosti a posouvej se dál!
 
sklenka s malou medůzkou Immortal Blue. Nesmrtelná modrá
Modrá je barva hlubokého moře pro dokonalé maskování. Když medůzy necháš plavat, mohou žít věčně. Jsi jen tak starý, jak se cítíš, tak živý, jaký máš smysl pro dobrodružství, objevování a bezstarostné radovánky.
Je tam, v modré hlubině,  Immortal Blue, čeká uvnitř Tebe.
 
Mauve Stinger s růžovým kloboukem
Je doma v teplých vodách Středozemního moře a kolem svého klobouku má žihadla v odstínech růžové. Její chapadla čekají na novou oběť, na nové jídlo. Vždy připravena zasáhnout, vždy připravena žahnout.
 
korálek s červenou medůzkou Paper Latern 
Tyto posvátné medůzy svítí jasně červeně, jak plavou přes oceány kolem Japonska. Rozšiřování a uzavírání jejich klobouku nás nabádá udržet tempo a jít s proudem, jasně zářit a ukazovat cestu ostatním.