Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Maskované Já

Maskované Já- Masked Self krásný kousek symbolizující dobu, kterou právě žijeme... 

https://www.storyinthebead.cz/duben-21/maskovane-ja-masked-self/

 

z kolekce Duben 2021

https://www.storyinthebead.cz/duben-21/

 

 

luYn1Szg

MASKED SELF je inspirací ze setkání fanoušků OHM v dubnu 2020 v Thajsku.

K dispozici je nesčetné množství barev, tento korálek dodáváme v uzavřeném balení v náhodném výběru.

To, co odhalíte, je vaše MASKOVANÉ JÁ. Je to já, které touží po objevení, aby ostatní skutečně viděli. Je to já, které chcete chránit. Je to já, kdo dělá správnou věc, aby chránil ostatní. Je to já, které se skrývá. Je to já, kdo touží po čerstvém vzduchu.

Pusťte minulost a držte se vzpomínek. Mezi levicí a pravicí je obrovský vesmír. Je to jeden, který můžeme společně prozkoumat, protože víme, že všichni žijeme ve stejné sdílené zkušenosti; Možná se pod rouškou nepoznáme a navzájem se nedotkneme; Můžeme, ale dosáhnout dále svými smysly, abychom se cítili navzájem.

Když rozpoznáte zranitelnost ostatních, vaše vlastní nedostatky se odpaří. Vyberte si sílu ze svého nitra a staňte se nejlepší verzí sebe sama. Zeptejte se sami sebe, existuje něco, čím bych mohl pomoci?

Zaměřte se na své výsady a buďte za ně vděční. Použijte jej ke zlepšení sebe sama a zase k lepšímu světu. Zdokonalte své dovednosti. Udržujte svá spojení. Pokračujte v dobrém boji. NEVZDÁVEJTE SE.

Jste ASTRONARGH plující vesmírem na vlně reality. HAPPY GRAVE na nás všechny nakonec čeká. Prozatím buďme tady, právě teď.