Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

Lucerna Elfbeads

Lucerna Elfbeads- výrazný šperk, pro všechny příležitosti. 

Tento půvabný kousek aktuálně nabízíme za velmi výhodnou akční cenu. Získáte komplet stříbrný šperk s korálkem, který ve tmě světélkuje. Celková výška přívěsku je 6 cm, šíře 3 cm. Šperk je sestaven ze dvou hlavních částí, které do sebe zapadnou pootočením, vkládacího skleněného korálku se světélkujícím efektem, stopperu a uzavřeného řetízku. Skleněný korálek je zdoben drobnými kvítky, do lucerny můžete vložit i jiné soudky- navlékací korálky od Elfbeads, a nejen ty. :) 

 

Jednotlivé části Lucerny se dají snadno kombinovat s dalšími přívěsky a náramky z naší nabídky. Prohlédněte si několik našich kombinací, jistě vymyslíte mnoho dalších. Lucerna je jedinečná a kouzelná, a i když je možná pro někoho malinko víc "kudrnatá" jde o nádherný šperk se kterým zazáříte. 

Jemný uzavřený ( bez zapínání) řetízek, který můžete kombinovat s jednotlivými navlékacími korálky z naší nabídky, v případě, že ho budete chtít sepnout karabinou, rozvažte tu správnou délku pro Vás. 

Skleněný korálek je vyráběn v několika barvách, září ve tmě- světélkuje jen omezenou dobu, ta je závislá na intenzitě a době světa které absorboval. Kombinovat ho můžete i samostatně na náramku s libovolnými korálky, vždy bude velmi výjimečný. 

Stopper  i řetízek je možné zakoupit samostatně. 

Lucerna Elfbeads- krásná, půvabná, jedinečná! Tu nemůžete nemilovat :)

https://www.storyinthebead.cz/stribro/lucerna-komplet/