Jsme exkluzivním prodejcem značek Ogerbeads a True Beadz, i distributorem značek Elfbeads a Elfpetite v České republice

Adventní kalendář

Taky už se těšíte? Vychutnejte si všechny ty hezké chvíle, které vánočním svátkům předcházejí: důvěrné špitání na pohovce, příjemný pocit, když přijdete zvenku do tepla a útulna, hraní her a povídání s dětmi a také byt provoněný vanilkou a skořicí, svátečně prostřený stůl. To vše patří ke kouzelnému očekávání a těšení! A už se brzy dočkáme...

 

A aby Vám to čekání rychleji uteklo, máme pro Vás překvapení. Na každý den jedno. :)

Každý den vybereme určitou skupinu zboží, připravíme zajímavé kombinace a Vy už pak budete moci jen poslat odkaz do Ježíškova mailu. 

 

Po celý Advent platí, že ke každému nákupu získáte nějaký speciální dáreček- ten je závislý na výši nákupu, jeho volbu můžete ovlivnit tím, že nám do poznámky k objednávce napíšete něco o sobě, co Vás těší a jak nejraději trávíte svůj volný čas- tedy krom vymýšlení nových korálkových kombinací, samozřejmě... Máme pro Vás nachystaná CD s písničkami Báry Vaculíkové, korálky z Tibetu, pompadůrky a hromadu dalších překvapení. 

Začínáme na první neděli Adventu- Železnou. 2.prosince, odkryjeme první políčko Ježkova Adventního kalendáře.  Buďte u toho, sledujte náš Blog. Udělejte si radost, zkraťte si čekání na Ježíška.

Pohodový a čarovný Advent všem! 

16.12- pri zakoupení 3 kusů  stříbrných šperků OHM dostanete 1 - nejlevnější a nebo ve stejné ceně zdarma  ♥ užijte si fajn den 

https://www.storyinthebead.cz/lode--auta-a-dalsi-vozitka/

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.