Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

15.6 - prezentace nových značek

Chcete si prohlédnout nové značky v naší nabídce? Zažít milé setkání u korálků? Dostat speciální dárky? Ano? Přijďte v sobotu 15.6. mezi 10- 12 hodinou do kavárny Caprea v obchodním centru Chodov Praha. Bude tu na vás čekat nejen kompletní sortiment značek 4UNIQUE, Blue Moon a Mama Beads, ale i náš usměvavý tým, dárečky, občerstvení i milé prostředí... V průběhu prezentace bude možné vybrané produkty i zakoupit, platby přijímáme pouze online. Vzhledem k speciálním dárkům pro zúčastněné a omezenému prostoru kavárny, doporučujeme si místo zarezervovat. 

Po dohodě je možné si prohlédnout i vybrané kousky jiných značek.

mix 15.6

 

Doprovodná akce týkající se uvedených značek probíhá i na eshopu -Ježkova tajná tombola 12- 16.6 od půlnoci do půlnoci.

Speciální nabídka pro všechny naše fanoušky a příznivce, co to mají do Prahy daleko a nemohou přijít na naši prezentaci 15.6 viz: https://www.facebook.com/events/870401859963426/?ti=cl

Máme tu několik krabiček s tajným obsahem, uvnitř jsou ukryté produkty značek Blue Moon, Mama Beads, 4UNIQUE, slevové kupóny, šperkovničky a další drobné dárky. Krabičky jsou po naplnění zalepené a není možné kontrolovat nebo měnit jejich obsah.

Každý kdo ve dnech 12- 16.6 nakoupí produkty značek Blue Moon, Mama Beads a 4UNIQUE v minimální hodnotě 1200,- Kč získá jednu z krabiček. Krabičky dodáváme v náhodném výběru.

4UNIQUE bude v nabídce eshopu v sobotu 15.6. od 13:00 hod, ve stejný čas doplníme i nové kousky Blue Moon, hosté naší prezentace, tak budou mít možnost přednostního výběru.

Jeden každý nákup uvedených značek získá krabičku- platí i pro nákupy přímo v průběhu prezentace.

Užijte si Ježkovu tajnou tombolu! 

krab

 

Bude to ve velkém stylu, těšte se, my se na Vás těšíme ♥