Jsme exkluzivním prodejcem značek True Beadz, Mama Beads, Bella Fascini i distributorem značek X Jewellery, Elfbeads a Elfpetite v České republice

#nedamese 

Milí zákazníci, drazí přátelé, fandové, kamarádi! ❤️
Všichni prožíváme nelehké časy, Koronavirus- COVID 19 s sebou přinesl nejisté období, a proto Vás chceme ujistit, že náš eshop funguje beze změn, máme pouze malé zpoždění (balíčky posíláme 2x týdně, ne každý den) spojené s doručováním zásilek, způsobené omezením provozu České pošty, jinak je vše tak, jak jste zvyklé.

Vzhledem k všeobecné aktuální situaci se odkládá termín našeho Narozeninového sedánku v Praze, který měl být v sobotu 4.dubna dopoledne, ale nebojte, užijme si to jindy, věříme, že brzy. Oslava narozenin našeho eshopu ( 4- 6 dubna), tak bude probíhat pouze na internetu, slibujeme, že to bude fajn, těšit se můžete například na další Narozeninový korálek, tentokrát v magických tónech fialové, a během pár dní vyhlásíme novou, a jak věříme i zábavnou soutěž, o naše exkluzivní korálky. Sledujte naše Newslettery, naši FCB stránku i profil na Instagramu, ať Vám nic neuteče.

Dávejte na sebe pozor, věnujte zvýšenou pozornost doporučeným ochranným opatřením, odpočívejte a věnujte se tomu co Vás baví a těší, prohlédli jste si už novou kolekci OHM?  Čeká na vás několik překvapení spojených s oslavou narozenin našeho eshopu, nejen náš nejnovější exkluzivní korálek Barva kouzel od Celtic Creations, který bude uveden do prodeje 4.dubna, ale i nový věrnostní program a další novinky.

Radujte se ze sluníčka, ptačího zpěvu i prvních kvítků a když Vám zbude chvilka nahlédněte do našeho eshopu, jsme tu pro Vás.

Hodně zdraví a štěstí všem! 
Děkujeme za podporu. 

Marjánka

PS: tyhle a další prima ochranné bavlněné roušky, teď můžete získat jako dárek k nákupu v hodnotě 1.000,- Kč a více 

#storyinthebead #Jezkovykoralky #nosimrousku #nedamese #mojerouskachranitebe #rouskyvsem